KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12972006
nr 1297 2006
Carl Palme
(1879-1960)
Oljemålning, Carl Palme (1879-1960), Motiv från Italien, Monogramsignerad CP. Olja på duk, 72x63 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:33:43
9/12 19:00:56
- Klassiska
9 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska